Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Varkauden Urheiluratsastajat ry

Varkauden Urheiluratsastajat ry
VUR

Puheenjohtaja, tiedotus
Minna Heikkinen
Marjakuja 11 78500 Varkaus
Puh. 044 5659 717 email minnamaarit.heikkinen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, kilpailuvastaava, turvallisuusvastaava
Satu Haukka
Jäppiläntie 743 78850 Varkaus
Puh. 040 5464 689 email varkauden@ratsastuskeskus.inet.fi

Sihteeri
Jonna Vepsäläinen
Heikinlammentie 6 as 10 77570 Jäppilä
Puh. 041 4626 720 email jaffanumber1@hotmail.com

Rahastonhoitaja
Anu Koistinen
Lummekatu 3 78850 Varkaus
Puh. 040 7599 807 email ako@hartmann-packaging.com

Jäsensihteeri, seura-asut
Ulla Torvinen
Mustolankatu 1-3A 6 78850 Varkaus
Puh. 040 0257 334 email ulla.torvinen@gmail.com

Equipe-,ranking- ja  VURRIKAT-tiimivastaava
Jutta Hujanen
Jäppiläntie 743 78850 Varkaus
Puh. 050 5256 643 email jutta.hujanen@gmail.com

Kanttiinivastaava
Eija Ahokas
Vesilinnuntie 9 78850 Varkaus
Puh. 050 5725 921 email eija.ahokas@suomi24.fi

Kanttiinivastaava, varainhankintavastaava
Eeva Anttikoski
Sorsankatu 7 78850 Varkaus
Puh. 040 7456 941 email eeva.anttikoski@hoteloscar.fi

Nuorisovastaava, seuratoiminta
Raija Paloranta
Puolukkatie 13, 78500 Varkaus
Puh. 040 5424 900 email raija.paloranta@pp.inet.fi

Hallituksen ulkopuolelta
Kalusto
Heikki Haukka
Jäppiläntie 743, 78850 Varkaus
Puh. 040 0738 320 email heikki.haukka@gst.fi

Tuntiratsastajat-vastaava
Päivi Räsänen
Kosulankatu 10
78300 Varkaus
Puh. 040 8605 846 email paivi.rasanen@andritz.com



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail