Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Pohjois-Savon Näkövammaiset ry

www.psn.iwn.fi/

Puheenjohtaja – Chairman:
Jari Koskinen
Minna Canthinkatu 2 A 6
70100 KUOPIO
puh. 0400 695 332
jari.koskinen@pp.nkl.fi

Varapuheenjohtaja:
Pirkko Räsänen
Annikintie 2 A 15
70500 KUOPIO
puh. 044 581 4020
pirkkom.rasanen@dnainternet.net

Sihteeri, toiminnanjohtaja Tuula Simonen / Pohjois-Savon Näkövammaiset ry
Kuninkaankatu 23 A
70100 KUOPIO
puh. 0440 613 255
tuula.simonen@iwn.fi

Pekka Kumpulainen
Taksvärkkitie 9
74120 IISALMI
puh. (017) 816 780, 0440 816 780
pekka.kumpulainen@meili.fi

Tuomo Burman
Särkiniementie 16 A 21
70700 KUOPIO
puh. 0400 677 306
tuomo.burman@burha.net

Katja Heinonen
Asemantie 11
71480 KURKIMÄKI
puh.040 513 5951
katja.heinonen@gmail.com

Pekka Partanen
Alentie 4 A 2
74200 VIEREMÄ
0500 572 424
pekka.parta@luukku.com

Kirsti Pennanen
Laivalinnankatu 8 B 38
78200 VARKAUS
puh. 050 552 1219
kirsti.pennanen@saunalahti.fi



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail