Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Warkauden Tanssikellari ry

Warkauden Tanssikellari ry

Tietoa yhdistyksestä

Postiosoite:
Warkauden Tanssikellari ry
Johanna Aali

Puomitie 6A1, 785000 VARKAUS

Puheenjohtaja – Chairman:

Johanna Aali
puh. 040-860 5192
johanna.aali@andritz.com

Varapuheenjohtaja – Deputy Cairman

Jaana Kuivalainen

Jaana.Kuivalainen@joroinen.fi

Sihteeri-Secretary:

Anna Savolainen

puh. 040-713 8657

anna.savolainen@soisalo-opisto.fi

Rahastonhoitaja:
Johanna Aali
johanna.aali@andritz.com

Kirjanpitäjä:

Riitta Räisänen

Muut hallituksen jäsenet

Maarit Tirkkonen

maarit.tirkkonen@hotmail.com

Soile Keitaa

soile.keitaa@gmail.com

Johanna Karvinen (varajäsen)

johanna.karvinen@varkaus.fi

Minna Tikanmäki (varajäsen)

minna.tikanmaki@gmail.com

Kunniajäsen

Marjut Huhtala

marjut.huhtala@callwaves.fi

 



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail