Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Varkauden Urheiluratsastajat ry

Puheenjohtaja, tiedotus
Minna Heikkinen
Marjakuja 11, 78500 Varkaus
Puh. 044 5659 717 email minnamaarit.heikkinen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, turvallisuus- ja kilpailuvastaava
Satu Haukka
Jäppiläntie 743, 78850 Varkaus
Puh. 040 5464 689 email satu@varkaudenratsastuskeskus.eu

Sihteeri, ratsastus- ja hevostaitomerkit
Päivi Maijanen
Niittykatu 3 D 16, 78870 Varkaus
Puh. 050 5426 511 email paivi.maijanen@varkaus.fi

Rahastonhoitaja, tuntiratsastajat-vastaava
Anu Koistinen
Lummekatu 3, 78850 Varkaus
Puh. 040 7599 807 email koistinen.anu@luukku.com

Jäsensihteeri, junnutoiminta
Elsa Roponen
Heponiementie 3 as 2, 77570 Jäppilä
Puh. 050 323 2520 email elsa.roponen@luukku.com

Equipevastaava, kilpailujen toimihenkilöt
Raija Paloranta
Puolukkatie 13, 78500 Varkaus
Puh. 040 542 4900 email raija.paloranta@pp.inet.fi

Seura-asut, rankingvastaava
Ulla Torvinen
Mustolankatu 1-3 as 6, 78850 Varkaus
Puh. 040 025 7334 email ulla.torvinen@gmail.com

Kanttiinivastaava
Anu Nyrhilä
Vanha Kangaslammintie 15, 78500 Varkaus
Puh. 040 509 2200 email anu.nyrhila@gmail.com

Kanttiinivastaava
Soili Korhonen
Taipaleenraitti 1, 78250 Varkaus
Puh. 040 515 5268 email soili.korhonen@live.fi

Hallituksen ulkopuolelta
Kalustovastaava
Heikki Haukka
Jäppiläntie 743, 78850 Varkaus
Puh. 045 6091 975 email heikki.haukka@hotmail.com



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail