Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Varkauden Tarmo ry

Varkauden Tarmo ry
VarTa
Toimisto:
Rajakatu 13, 2 krs
78200 Varkaus
puh. 040-354 9622
www.varkaudentarmo.fi
varkauden.tarmo@gmail.com

Puheenjohtaja:
Semi Matti
Raivaajantie 8, 78870 Varkaus
matkapuh. 040-581 2834
matti.semi@pp.inet.fi

Varapuheenjohtaja:
Lahtinen Arttu
Jalavakuja 1 B 3, 78210 Varkaus
matkapuh. 040-838 2100
arttu.lahtinen@varkaus.fi

Sihteeri:
Isokivi Saila
Luhtipolku 8 as 1, 78200 Varkaus
työpuh. 040-354 9622
matkapuh. 044-312 6969
saila.isokivi@gmail.com

Painijaosto:
Yhdyshenkilö
Itkonen Minna
Paavalintie 6 B, 78880 Varkaus
matkapuh. 040-860 5963
minna.itkonen@fwfin.fwc.com

Petanquejaosto:
Yhdyshenkilö
Anttonen Pirkko
Läkkisepänkatu 11 B 9, 78870 Varkaus
puh. 017-556 3990

Pöytätennisjaosto:
Sihteeri
Hämäläinen Kimmo
Kivipurontie 17 B 9, 78250 Varkaus
puh. 050-302 4344
kimmo1979@gmail.com

Salibandyjaosto miehet:
Yhdyshenkilö
Petri Lappi
Nokkoskuja 5, 78870 Varkaus
puh. 040-708 4201
petri.lappi@jippii.fi

Salibandyn juniorijaosto:
Joukkuejohtaja B-95 pojat
Tanninen Tiina
puh. 040-761 2350
tiina.tanninen@pp.inet.fi

Joukkuejohtaja C-97 pojat
Immonen Tuomo
tuomo.immonen@dataenter.fi

Shakkijaosto:
Puheenjohtaja
Timonen Mikko
Käpykankaantie 9 C 23, 78850 Varkaus
puh. 040-500 0743
mikko_timonen@hotmail.com

Taitoluistelujaosto:
Puheenjohtaja
Tolvanen Päivi
puh. 0400-742 772
paivi.tolvanen@wippies.fi



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail