Varkauden Urheiluseurat ry
Hae sivulta
| RSS
Kartano-Golf ry

Toimisto – Office:
PL 6, 79601 JOROINEN
puhelin 017-572 257, 050-572 0432, 050-572 0431
fax 017-572 263
www.kartanogolf.fi
kartanogolf@kartanogolf.fi

Puheenjohtaja:
Harri Kainulainen
p.050 – 62411
harri.kainulainen@mpky.fi

Sihteeri:
Semi Ami
p.040 – 7223477
ami.semi@pp.inet.fi

Varapuheenjohtaja:
Esa Valjakka
p. 0400 – 655945
esa.valjakka@rvlaw.fi

Teemu Räisänen
p. 040 – 7208077
teemu.raisanen@edu.stadia.fi

Janne Aali
p. 040 – 7729225
janne.aali@fwfin.fwc.com

Jaakko Koponen
p. 045 – 6341641
jaakko.koponen@hoffrenconsultancy.fi

Helena Kutvonen
p. 0400 – 910700
helena.kutvonen@finavia.fi

Hillevi Loimusalo
p. 050 – 3648098
hillevi.loimusalo@luukku.com

Katja Koponen
p. 045-6341662
katja.koponen@pp1.inet.fi

Toiminnanjohtaja:
Petteri Ruuskanen
p.0400 – 679928
petteri.ruuskanen@kartanogolf.fi



© 2015 Varkauden Urheiluseurat ry | Toteutus: Janne Putkonen, ylläpito: Arto Kolehmainen » | Varkauden sää | Webmail